Restoran MIX

Restoran MIX Tallinna vanalinnas ühendab endas erinevate köökide toiduvalmistamise traditsioone. MIX esindab modernset lähenemist kulinaariale. Selline on peakokk Vladimir Iljini nägemus ja arusaamine traditsioonidest, retseptidest ja maitsetest Eesti köögis.

 

MIX Fusioni köögi põhieesmärk ja selle suurim erinevus teistest seisneb kulinaarsete traditsioonide segunemises.

 

MIX Restorani populaarsus on tõusuteel ja on võitnud südameid nii erinevatel võistlustel kui ka My City Hotel’is igapäevaselt kirega oma tööd tehes.

 

Restoran on avatud iga päev 12.00-22.00 ning oodatud on ka külastajad väljastpoolt hotelli.

chef_Vladimir_Iljin
Hommikusöögi menüü

Hommikusöögi menüü

Hommikusöök

 

Värskelt küpsetatud sarvesaiad ja kuklid, magusad saiakesed, soolalõhe, kuum ja krõbe peekon, munad, puuvilja valik ja suurepärane kohv värskelt jahvatatud ubadest aitavad alustada edukat päeva.

 

Hommikusöök sisaldub paljudes My City Hotel´i tubade hindades, kuid seda saab ka eraldi osta. Hea meelega pakume erilise lisandina hommikusöögile värskelt pressitud apelsinimahla või vahuveini lisatasu eest.

 

“Hommikusöök voodisse” teenus on saadaval lisatasu eest, 6€ inimese kohta.

 

Hommikusööki serveerime järgnevatel aegadel:

Esmaspäev- Reede 07.00-10.00

Laupäev- Pühapäev* 08.00-11.00

*k.a pühad

A la Carté

 

Peakokk Vladimir Iljin on koostanud menüü, kust leiab toite Itaalia, Prantsuse aga ka Eesti köögist. Menüüs on nii soojad, kui ka külmad road, mida kindlasti tasub proovida.

 

Peakokk on koostanud oma isiklikest lemmikroogadest ka kolmekäigulise menüü, kus saab valida ühe kahest eelroast ja ühe kahest pearoast. Kõik külalised on oodatud nautima kirega valmistatud ja serveeritud toitu.

 

Broneeri laud restoranis
A la Carté

A la Carté

Restoran MIX pildigalerii

Restoran Vanalinnas – MIX Fusion restoran Tallinna vanalinnas asub väikeses ning hubases My City Hotel’is. MIX restoran Tallinna Vanalinnas – imeline hommikusöök ning esmaklassiline a la carté.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO NÕUSTUN