Menüü

LEMMIKUD

TERE TULEMAST LEMMIKLOOMAD

Oleme loomasõbralik hotell Tallinna vanalinnas. Oma tulekust lemmikloomaga, palume kindlasti ette teada anda. Broneerime lemmikloomaga külastajatele ette sobivaimad toad.

Võimalusel kasutame selleks esimese korruse tube, et oleks mugav käia varahommikustel/hilisõhtustel jalutuskäikudel. Samuti asuvad need toad vastuvõtu lähedal, et meie personal paneks tähele, kui lemmikloom näiteks valjuhäälselt peremehe järgi igatseb.

Lemmiklooma ööbimise eest küsime 20 eur/öö. Paneme tuppa valmis looma magamismati ning söögi- ja jooginõu. Pimedate juhtkoerade majutuse eest me lisaraha ei võta.

Palume lemmiklooma mitte kaasa võtta hommikusöögiruumi. Jalutusrihm on kohustuslik koera puhul nii hotellis kui linnaruumis. Ärge jätke oma lemmikut pikaks ajaks üksi hotellituppa.

Palume hoolitseda selle eest, et teie lemmikloom ei häiriks teisi külalisi. Kui seda ei saa siiski vältida, ei saa me kahjuks lubada hotelli jäämist.

Lähim koerte jalutusplats asub Toompargis, Schnelli tiigi läheduses – küsige täpsemaid juhiseid meie vastuvõtutöötajalt.

Soovime teile ja teie lemmikloomale südamest tere tulemast. Loodame, et naudite ööbimist meie hotellis!

Broneeri