Eesti keeles
Tripadvisor   Skype Me™!   ReviewsTripadvisor

Tuba 1

?

?

Tühista/Muuda

Avaleht Tule meile tööle!

Tule meile tööle!

 

My City Hotel on elegantne ja valgusküllane hotell Tallinna vanalinnas. Meie külalisteks on nii puhkajad kui ärireisijaid, kaugemalt ja lähemalt. Meie suurimaks sooviks on muuta nende siinviibimine võimalikult mugavaks. Veelgi rohkem - me tahame, et nad saaksid aru, et oleme neid siia oodanud.

Kui tunned, et Sinu kutsumuseks on hotellitöö ja tahad tegeleda külaliste vastuvõtmisega lausa iga päev, siis tule meile tööle!


Täna otsime oma hotelliperesse administraatoreid!


Kui oled viisakas, korrektne, sõbralik, kohusetundlik, hea suhtlemisoskusega ning abivalmis siis võib see töö Sulle sobida! Lisaks eeldame, et suhtlustasandil valdad lisaks eesti keelele ka inglise ning veidi soome või vene keelt.

Sind ootab väike kuid sõbralik hotellipere, palju toredaid külalisi, meeldiv töökeskkond, hea palk ja üsnagi paindlik töögraafik. Töötada on võimalik nii täis- kui ka osalise koormusega ning seetõttu on amet sobiv ka neile, kes käivad veel koolis.

Ootame kandideerimissoove aadressil annika@mycityhotel.ee. Palun lisa ka oma CV ja lühike kirjeldus, miks sooviksid meile tööle tulla ja miks Sa arvad, et just Sina meie jaoks õige kandidaat oled. Kui vajad lisainformatsiooni, võta ühendust:

 

Annika Joller, vastuvõtujuht                                                      annika@mycityhotel.ee, tel 6220 912

Skype Me™!
Vana Posti 11/13, Tallinn
+372 6220 900 / info@mycityhotel.ee
Vaata asukohta kaardilt

eDream