Eesti keeles
Tripadvisor   Skype Me™!   ReviewsTripadvisor

Tuba 1

?

?

Tühista/Muuda

Avaleht Tallinn Restoranid

Restoranid

Kui teil tekib küsimus, kuhu minna sööma Tallinna vanalinnas?

Siis siin on valik Tallinna parimaid ja populaarsemaid restorane.

 

Restoran My Cafe

My City Hotellis asuv Restoran  My Caf'e menüüst leiab toite Itaalia, Prantsuse aga ka Eesti köögist. Samuti on meil eraldi suupistemenüü, et pakkuda kerget einet neile, kes tugevamat õhtusööki ei soovi või naudivad seda mõnes lähedalasuvas vanalinna restoranis. Siin menüüs on palju toite, mida kindlasti proovida. Kui peaks ühe eraldi välja tooma, siis minu lemmikuks on Grillitud tuunikala filee köögivilja julienne´i ja ingveri kastmega - väga maitsev!“

Broneeri Hotel Tallinnas

Restoran Fish & Wine

Restoran Fish & Wine asub My City Hotel'i vahetus naabruses, vaid mõne sammu kaugusel.
Suurepärane restoran just neile, kes peavad lugu heast veinist ja mereandidest.

 

F-Hoone asub pikema jalutuskäigu kaugusel,

kuid on kindlasti teekond väärt - see on trendikas söögikoht, kus valitseb hea loominguline õhkkond ja toidud on väga maitsvad. Mõnikord tuleb kauem oodata, aga F-hoones kulub aeg märkamatult...

 

Restoran Sfäär asub hotellist u 1km jalutuskäigu kaugusel.

Värske ja võimalikult kohalik tooraine, mitmekülgne menüü (muuseas ka lastele!), asjatundlik veinivalik ja väga hea õhkkond! Põhjamaiselt värske ja karge on Sfäär - kuid soovitame seda soojalt!

 

Restoran Olde Hansa asub My City Hotellist 50m kaugusel.
Ainulaadne ning ehe keskaegse toidu elamus. Olde Hansa on rikka kaupmehe kodu Tallinnas Raekoja lähedal. Tema lauas süüakse kuningate kombel ja Krambude riiulid on lookas XV aastasaja kõige moodsamate kaupade all.


Restoran Troika asub Raekoja platsil, My City Hotellist u 100m kaugusel.
Vene rikkalik köök - pelmeenid, borš ja pliinid! Seda kõike ja palju muudki leiate siit hubasest restoranist. Kui laud on kaetud, on aeg ka hingel lustida - igal õhtul algusega kell 18.30 kõlab vene rahvamuusika elavas esituses. Avastage Troikas vene hinge avarus!

 

Restoran Ö asub vanalinna ääres.

Modernne Eesti köök, kus suurt osa mängib traditsiooniline kohalik tooraine ja sellele uutmoodi lähenedes eksperimenteerimine. Küpsetatakse ise leiba ning valmistatakse omakorjatud marjadest jäätist ja sorbeed. Tegemist on restoranide eliidiga.

 

Restoran Controvento asub My City Hotellist 300m kaugusel.

See Itaalia restoran on meie ja meie külaliste lemmik olnud juba aastaid. Väga ehe, väga hubane ja pea alati rahvast pungil. Siia tuleb õhtuks laud broneerida, muidu ei pruugi kohti saada.

 

Kohvik Komeet asub My City Hotellist 300m kaugusel Solarise keskuses.

Lihtsaid kuid maitsvaid ja värskeid toite pakkuv kohvik võlub lisaks ka kauni vaatega. Lisaks mitmekülgsele menüüle on koogiletis alati midagi hõrgutavat, mida hilisemaks nautimiseks näiteks kaasa osta.

 

Vapiano asub My City Hotellist 300m kaugusel Solarise keskuses.

Kiirelt ja apetiitselt valmivad Sinu silme all pastad, pizzad ja salatid. Värske tooraine,omavalmistatud pasta ning tõeliselt kiire teenindus teevad Vapianost tõesti mõnusa lõunatamiskoha.

 

Kohvik Moon asub My City Hotellist u 1km kaugusel. Restoran asub vanalinna ääres.

Kohvik on kohalike lemmikpaik. Lihtne sisekujundus, suurepärane toit, alati meeldiv teenindus ning hea hinnaklass iseloomustavad Mooni kõige paremini.

 

Restoran-klubi Clazz asub My City Hotellist 50m kaugusel.
on ainulaadne restoran-klubi, kus kuuel õhtul nädalas saab nautida džässi, bluesi, ladina rütme ja maailma muusikat nii Eesti kui ka välismaiste muusikute elavas esituses ning sinna juurde nautida suurepärast sööki kuni varajaste hommikutundideni.

 

Kõikidesse restoranidesse soovitame aja kinni panna, siis saate kindel olla, et teie jaoks kohti on.

Restoran My Café pildigalerii

  • Viinivalikoima
  • Tallinna hotelli buffet-hommikusöök vanalinnas My City Hotellis

Skype Me™!
Vana Posti 11/13, Tallinn
+372 6220 900 / info@mycityhotel.ee
Vaata asukohta kaardilt

eDream