Eesti keeles
Tripadvisor   Skype Me™!   ReviewsTripadvisor

Tuba 1

?

?

Tühista/Muuda

Avaleht Tallinn Kaubanduskeskused

Kaubanduskeskused

Tallinnas on mugav ja hea poodelda. Vanalinna piirkonda jäävad väikesed butiigid ning erinevad kunsti- ning käsitööpoed. My City Hotellist 200m kaugusele jääb linna üks populaarsemaid kaubanduskeskusi Viru Keskus, mida kutustakse moemekaks ning mis rahuldab poodlemise igale maitsele. Seal on esindatud kõigile teada tuntud keskmise hinnaklassiga brändid nagu Zara, Mango, Reserved jne. Kohalikest brändidest Monton, Ivo Nikkolo jt ning kallimatest kaubamärkidest näiteks Calvin Klein, Peppe Jeans, Tommy Hilfiger jne. Lastele on mõeldud Kaubamaja mängunurk, kus saab ronida, liugu lasta, joonistada ja multifilme vaadata.

My City Hotellist 150m kaugusele jääb populaarne vabaajakeskus Solaris, kus on suur kinokompleks, söögikohad nagu Vapiano, Lido, Sushihouse, kauni vaatega ning kurikuulsate kookidega Komeet ning samuti valik erinevaid poode.

Viru Keskuse vahetusläheduses asub Stockmanni kaubamaja, mis koondab samuti erinevad brändid ning omale meelepärast leiab sealt igaüks.

 

Natuke kesklinna piirkonnast välja jääb Kristiine Kaubanduskeskus ning Rocca al Mare Kaubanduskeskus. Rocca al Mare kaubanduskeskuse külastus oleks mõistlik ühendada Rocca al Mare Vabaõhumuuseumi külastusega, kuna asuvad lähestikku. Mõlemad kaubanduskeskused on suured ning leiate laia valiku kingapoode, moerõivaid, spordiriideid kui ka kodukaupu seda viimast eriti just Rocca al Mare Kaubanduskeskuses.

Skype Me™!
Vana Posti 11/13, Tallinn
+372 6220 900 / info@mycityhotel.ee
Vaata asukohta kaardilt

eDream