Menüü

MY CITY HOTEL INFO

Sisseregisteerimine & väljaregisteerimine

Sisseregistreerimine on alates kella 15:00-st ja väljaregistreerimine kell 12:00. Palun võtke hilise väljaregistreerimise võimaluse osas ühendust vastuvõtuga. Vajaduse korral saate oma pagasi jätta pagasihoidu.

Üldreeglid

• My City hotellil on õigus küsida sisseregistreerimisel krediitkaardi andmeid, et garanteerida kõik lisateenused ja minibaar (aksepteerime Master Card / Visa / American Expressi)

• Kui toas on kahjustusi või suitsetatakse, jätab My City hotell endale õiguse määrata 200 euro suurune trahv.

• Lemmikloomad võtame vastu lisatasu eest. Lemmikloomade majutus tuleb eelnevalt broneerida ja omanik vastutab võimalike kahjude eest.

• Parkimiskoht tuleb eelnevalt broneerida.

• Sisseregistreerimiseks peab olema vähemalt 18-aastane. 

• Külastajad peavad vajadusel sisseregistreerimisel esitama kehtiva fotoga isikut tõendava dokumendi. Juhime teie tähelepanu sellele, et erisoovide täitmist ei saa alati garanteerida ja need täidetakse vastavalt võimalustele sisseregistreerimisel ning rakenduda võivad lisatasud.

• Me ei teeninda inimesi, kes on liigses alkoholi- või narkojoobes. My City Hotel kohustub kaitsma oma töötajaid ja kliente ning võib keelduda töötajatele ja teistele klientidele ebameeldivast kliendist.

Tuleohutus

Kõik hotelli toad, sealhulgas teie oma, on varustatud sprinklersüsteemiga. Koridoris on olemas tuletõrjehüdrandid ja kustutid. Kui avastad tulekahju või tugeva suitsulõhna, helista koheselt registratuuri numbril 900. Uurige evakuatsiooniplaani oma toa ukse lähedal. Hädaolukorras käivitub evakuatsioonihäire automaatselt. Evakuatsioonihäiret kuuldes ära satu paanikasse. Lahkuge kohe hotellist, kasutades lähimat varuväljapääsu ja järgides personali juhiseid.
 

Kui suits on paks, rooma mööda põrandat, kus õhk ja nähtavus on parem, või naaske oma tuppa. Teavitage oma kohalolekust registratuuri, helistades numbril 900. Kuumenemisel uksed paisuvad, et suitsu tuppa ei pääseks. Kui peaks jääma avasused, kasutage nende katmiseks märga rätikut. Kaitske oma pead ja ülejäänud keha märgade rätikutega. Märga rätikut saab kasutada ka hingamiskaitsena. Kohalik hädaabinumber on (0) 112

Suitsetamine

Suitsetamine ei ole lubatud nii hotelli avalikes kohtades kui ka tubades.

Toas suitsetamise korral võtab hotell endale õiguse küsida kahjude hüvitamiseks 200€. Suitsetamisala koos tuhatoosiga asub hotelli tagahoovis

Toa informatsioon

 • Tagamaks meeldivat viibimist, pakume igapäevast koristusteenust kuni kella 15:00ni. Teie toa ukse käepidemel ripub punane ja roheline padjake. Kui soovite, et teie tuba ei koristataks, asetage palun see padi väljaspool ust punase poolega üleval – Nii saab meie personal teada, et soovite privaatsust.
 • Teie turvalisuse ja rahu tagamiseks on kõikides tubades seif. Selle kasutamiseks pöörduge palun vastuvõtu poole, kes annab teile seifivõtme.
 • Vastavalt teie soovidele pakume täiendavaid mugavusi. Kui vajate tuppa lisatekke/patju, triikrauda, hambapastat  või muid esemeid, on meie  vastuvõtumeeskond teie jaoks olemas.
 • Igas toas leiate kapist silmamaskid ja kõrvatropid Sulgeme turvalisuse huvides hotelli peaukse alates südaööst. Kui saabute pärast seda aega, helistage uksekella või kasutage oma võtmekaarti hotelli sisenemiseks. Kui teil ilmnevad toaukse avamisel raskused –  sisestage võtmekaart, oodake rohelise tule süttimist, võtke kaart välja ja keerake käepidet

Hommikusöök/lõunasöök/õhtusöök

Hommikusööki serveeritakse:
Esmaspäev – Reede –  07:00-10:00
Laupäev, pühapäev, riigipühad – 8:00-11:00

Lõunasööki serveeritakse:
Monday –  Sunday – 12:00 – 16:00

A’ la carte menüü serveeritakse:
Esmaspäev – Pühapäev 17:00-23:00 (köök suletakse kell 22:00)

Toateenindus

Saate nautida maitsvat einet meie à la carte menüüst otse oma toa mugavuses. 

Palun pange tähele, et toateeninduse tellimuse kohta kehtib lisatasu 15 EURi ulatuses. See tasu hõlmab toidu kohaletoimetamist ja serveerimist. 

Tellimuse esitamiseks võtke meie restoraniga otse ühendust numbril 998. Mobiiliga helistades valige palun +372 6220 998.

 Meie sõbralik personal on hea meelega valmis teid aitama!

Parkimine

Privaatne parkimine on saadaval ainult ettetellimisel.

Parkimise hind on 20,00 €/öö. Värav asub 20 meetrit peale pea sissepääsu, palun helistage meile (+372 6220900), et värav avada.

Lähimad parkimisalad asuvad:

Vabaduse Väljak – maa-alune ja väljas parkimine 
Solarise kaubanduskeskus – Parkimismaja

WIFI

WiFi võrk:

Nimi: Guest
Parool: mycityguest

Keemiline puhastus

Teie mugavuse huvides on igas toas pesukott ja keemilise puhastuse nimekiri.

Riided, mis antakse üle enne kella 09:00, puhastatakse samal päeval kella 18:00-ks.

Nädalavahetustel, riigipühadel ja tööpäevadel hiljem antud pesu toimetatakse kohale 24 tunni jooksul (järgmisel päeval).

Transfeer

Hotelli transfeer on saadaval eelneva broneeringu korral. Broneerimiseks võtke ühendust vastuvõtuga.

Transfeer juht ootab teid teie nimesildiga lennujaama sees. Hinnad alates 40,00€ olenevalt inimeste arvust.

Konverents

My City Hotel koosolekuruum asub esimesel korrusel ja seda saab korraldada vastavalt teie soovile.
Maksimaalne mahutavus on 30 inimest. Koosolekuruumis on standardvarustuses video/dataprojektor, valge ekraan, paberist pabertahvel ja printer.

Vali roheline tuba ja istuta puid!

Oleme alati soovinud olla loodusele lähedal ja anda enda tegevuse tulemusena midagi loodusele ka tagasi, olgu selleks siis näiteks taaskasutus või ökoloogilised lahendused.
Soovime ka oma külastajatele pakkuda võimalust loodust toetada, seega oleme oma valikusse lisanud rohelise toa.


Rohelise toa puhul lisandub sinu arvele 3,70 eurot, tänu millele saame istutada 2 puud ja tagada nende hoolduse.

Puid aitab istutada ja hooldada Vestmann OÜ

Serbella koduspaa

Naudi hoolitsusi hotellitoast lahkumata! Kogenud iluteenindaja saabub Sinu poolt valitud asukohta kõikide vahenditega ja naudid endale meelepäraseid hoolitsusi just Sulle mugavas keskkonnas. 

Valikus on: 

 • massaažid
 • näohooldused
 • maniküür ja pediküür
 • jumestus
 • ripsmete ja kulmude hoolitsused
 • lõõgastavad hoolitsused kätele ja jalgadele
   
 • Broneeri hoolitsused veebilehel www.serbella.ee, kirjuta info@serbella.ee või helista +37256937930.

Broneeri