Tule tööle

My City Hotel on elegantne ja valgusküllane hotell Tallinna vanalinnas. Meie külalisteks on nii puhkajad kui ärireisijaid, kaugemalt ja lähemalt. Meie suurimaks sooviks on muuta nende siinviibimine võimalikult mugavaks. Veelgi rohkem – me tahame, et nad saaksid aru, et oleme neid siia oodanud.

 

Kui tunned, et Sinu kutsumuseks on hotellitöö ja tahad tegeleda külaliste vastuvõtmisega lausa iga päev, siis tule meile tööle!

Otsime oma tiimi portjeed

Portjeel on palju erinevaid tööülesandeid alates külaliste tervitamisest ja nende kohvritega abistamisest, lõpetades pisiremondiga hotellis (elektripirnide vahetus või mõne kruvi kinni keeramine näiteks). Kuid kõige olulisem ja läbivam on abivalmidus igas võimalikus olukorras nii külaliste kui oma kaastöötajate suhtes.

 

Kui oled viisakas, korrektne, sõbralik, kohusetundlik ja hea suhtlemisoskusega ning abivalmis noormees, siis võib see töö Sulle sobida! Lisaks eeldame, et suhtlustasandil valdad lisaks eesti keelele ka inglise keelt. Teiste keelte valdamine on lisaboonuseks.

 

Sind ootab väike ja sõbralik hotellipere, palju toredaid külalisi, meeldiv töökeskkond, hea palk ja üsnagi paindlik töögraafik. Töö on osalise tööajaga ja seetõttu sobib ka kooli kõrvalt töötamiseks. Leping on tähtajatu ning hea töö ja sobivuse korral on tulevikus võimalik tööle asuda ka administraatorina.

 

Ootame kandideerimissoove aadressil triin@mycityhotel.ee. Palun lisa ka oma CV ja lühike kirjeldus, miks sooviksid meile tööle tulla.

 

 

Täpsem info vastuvõtujuhilt:

Triin Eljas, vastuvõtujuht
Tel. +372 6220 912
E-mail: triin@mycityhotel.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info andmete töötlemise ja küpsiste kasutamise põhimõtete kohta. Nõustun