Tallinn

Tallinn – Eesti pealinn

Tere tulemast Tallinna, kus ühinevad ideaalselt keskaegne Vanalinn ja kaasaegne linn. Tallinnas on võimalik korraldada või osaleda konverentsidel, veeta puhkust või nautida aega koos oma perega.

Tallinn on rannikulinn, kus on tore veeta linnapuhkust ning samal ajal võtta ette päevaseid reise lähiümbruses paiknevatesse linnadesse või hoopis veeta romantiline õhtu purjekal Tallinna siluetti nautides.

Keskajal Hansaliitu kuulunud Tallinn oli sajandeid oluline kaubalinn. Tallinna vanalinn kuulub UNESCO pärandi nimekirja, kuna on üks Euroopa paremini ja terviklikumalt säilinud keskaegseid linnu. Praegu on Tallinn elust pulbitsev suurlinn, mille klaasist ja terasest kõrghooned annavad tunnistust järjepidevast kasvamisest ja arenemisest rahvusvahelise reisisihina, kuhu tullakse äri eesmärgil, perega puhkama, ostureisile või lihtsalt nädalavahetust veetma. Samas pakub ajalooline Tallinna vanalinn ehedat keskaja hõngu, kus vanaaegsed majad ning nendes asuvad hotellid ja restoranid sobivad ideaalselt neile, kellele meeldib romanitline keskaegne õhustik tänapäeva võtmes.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info andmete töötlemise ja küpsiste kasutamise põhimõtete kohta. Nõustun