Tallinn City center at night. Picture by Inga Jaanson
Old Town at winter time. Tallinn, Estonia. Picture by Toomas Volmer
Beautiful Kadriorg Park. Picture by Toomas Volmer
View to the Tallinn´s Old Town. Picture by Allan Alajaan
Beautiful city center of Tallinn, Estonia. Picture by Ave Rand
Kadriorg Park. Picture by Ain Avik
View to the Tallinn Old town from the sea. Picture by Toomas Volmer

Tallinn – Eesti pealinn

Tallinn ootab Teid! Tere tulemast linna, kus ühinevad ideaalselt keskaegne Vanalinn ja kaasaegne linn. Tallinnas on võimalik korraldada või osaleda konverentsidel, veeta puhkust või nautida aega koos oma perega.

 

Rannikulinn, kus on tore veeta linnapuhkust ning samal ajal võtta ette päevaseid reise lähiümbruses paiknevatesse linnadesse või hoopis veeta romantiline õhtu purjekal Tallinna siluetti nautides.

 

Keskajal Hansaliitu kuulunud Tallinn oli sajandeid oluline kaubalinn. Tallinna vanalinn kuulub UNESCO pärandi nimekirja, olles üks Euroopa paremini ja terviklikumalt säilinud keskaegseid linnu.

 

Praegu on Tallinn elust pulbitsev suurlinn, mille klaasist ja terasest kõrghooned annavad tunnistust järjepidevast kasvamisest ja arenemisest rahvusvahelise reisisihina. See on heaks sihtkohaks nii äri eesmärgil, perepuhkuseks, ostureisiks või lihtsalt nädalavahetuse veetmiseks.

 

Samas pakub ajalooline Tallinna vanalinn ehedat keskaja hõngu. Vanaaegsed majad ning nendes asuvad hotellid ja restoranid sobivad ideaalselt neile, kellele meeldib romantiline keskaegne õhustik tänapäeva võtmes.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO NÕUSTUN