Tere tulemast, lemmikloomad!

Tervitame lemmikloomi My City Hotel’is!

Palume kindlasti ette teatada kui soovite hotelli tulla lemmikloomaga – lemmikloomaga külastajatele broneerime ette sobivaimad toad. Võimalusel kasutame selleks esimese korruse tube, et oleks mugav käia varahommikustel/hilisõhtustel jalutuskäikudel, samuti asuvad need toad vastuvõtu lähedal ja meie personal paneb kindlasti tähele kui lemmikloom näiteks valjuhäälselt peremehe järgi igatseb.

 

Lemmiklooma ööbimise eest küsime 20 eur/öö. Paneme tuppa valmis looma magamismati ning söögi- ja jooginõu. Pimedate juhtkoerade majutuse eest me lisaraha ei võta.

 

Palume hoolitseda selle eest, et teie lemmikloom ei häiriks teisi külalisi. Kui seda ei saa siiski vältida, ei saa me kahjuks lubada hotelli jäämist. Palume lemmiklooma mitte kaasa võtta hommikusöögiruumi ega ka restorani. Lobby baaris ja suveterrassil on lemmikloomad oodatud. Jalutusrihm on kohustuslik koera puhul nii hotellis kui linnaruumis.

Kui jätate lemmiklooma üksi hotellituppa, palume ta sulgeda loomapuuri või transpordikorvi. See on vajalik nii looma kui hotellipersonali turvalisuse tagamiseks. Ärge jätke oma lemmikut pikaks ajaks üksi hotellituppa.

 

Kui vajate loomatarbeid või –sööki, siis kauplus „Urr ja Nurr“ asub SOLARISE keskuses, jalutuskäigu kaugusel hotellist.

 

Lähim koerte jalutusplats asub Toompargis, Schnelli tiigi läheduses – küsige täpsemaid juhiseid meie vastuvõtutöötajalt.

 

Soovime teile ja teielemmikloomale südamest teretulemast ja loodame, et naudite ööbimist meie hotellis.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info andmete töötlemise ja küpsiste kasutamise põhimõtete kohta. Nõustun