Parima hinna garantii

Broneeri südamerahuga. Saad parima hinna. Garanteeritud!

 

Meile meeldib, kui külalised meiega otse ühendust võtavad, et tuba broneerida. Seepärast soovime garanteerida, et parim hind, mille Te internetist leiate, on saadaval just My City Hotel kodulehel! Parima hinna garantii just siit.

 

Juhul, kui Teil pärast broneerimist www.mycityhotel.ee lehelt siiski õnnestub leida madalama hinnaga tuba, mis on saadaval „online“ broneeringuks samadel tingimustel (palun jälgige, kas hommikusöök on hinna sees või kas makse-ning tühistustingimused on samad), saatke palun e-kiri meie käibejuht Kairi-Marleenile (kairi@mycityhotel.ee) ekraani kuvatõmmisega, kust on selgelt näha broneeringu tingimused ja internetilehe aadress, kus selline pakkumine üleval on.

 

Kui kõik tingimused on samad ja hind siiski soodsam, siis korrigeerime Teie tellimuse hinda madalama hinna järgi ning anname lisaks 5% soodustust pealekauba, lubades, et edaspidi on parim hind vaid meie kodulehel!

 

Broneerige meie kodulehelt südamerahuga. Meie garanteerime, et see hind on parim!

 

* Nõue peab olema saadetud 24 tunni jooksul peale broneerimist My City Hotel´i kodulehelt ning vähemalt 48 tundi enne standardset hotelli sisseregistreerimisaega Eesti aja järgi (18:00, CET+1).

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO NÕUSTUN