Tere tulemast, lemmikloomad!

My City Hotel on loomasõbralik hotell!

Oleme loomasõbralik hotell Tallinna vanalinnas. Oma tulekust lemmikloomaga, palume kindlasti ette teada anda. Broneerime lemmikloomaga külastajatele ette sobivaimad toad.

 

Võimalusel kasutame selleks esimese korruse tube, et oleks mugav käia varahommikustel/hilisõhtustel jalutuskäikudel. Samuti asuvad need toad vastuvõtu lähedal, et meie personal paneks tähele, kui lemmikloom näiteks valjuhäälselt peremehe järgi igatseb.

 

Lemmiklooma ööbimise eest küsime 20 eur/öö. Paneme tuppa valmis looma magamismati ning söögi- ja jooginõu. Pimedate juhtkoerade majutuse eest me lisaraha ei võta.

 

Palume hoolitseda selle eest, et teie lemmikloom ei häiriks teisi külalisi. Kui seda ei saa siiski vältida, ei saa me kahjuks lubada hotelli jäämist.

 

Palume lemmiklooma mitte kaasa võtta hommikusöögiruumi ega ka restorani. Lobby baaris ja suveterrassil on lemmikloomad oodatud. Jalutusrihm on kohustuslik koera puhul nii hotellis kui linnaruumis.

Kui jätate lemmiklooma üksi hotellituppa, palume ta sulgeda loomapuuri või transpordikorvi. See on vajalik nii looma, kui hotellipersonali turvalisuse tagamiseks. Ärge jätke oma lemmikut pikaks ajaks üksi hotellituppa.

 

Kui vajate loomatarbeid või –sööki, siis kauplus „Urr ja Nurr“ asub Solaris keskuses. Jalutuskäigu kaugusel hotellist.

 

Lähim koerte jalutusplats asub Toompargis, Schnelli tiigi läheduses – küsige täpsemaid juhiseid meie vastuvõtutöötajalt.

 

Soovime teile ja teie lemmikloomale südamest tere tulemast. Loodame, et naudite ööbimist meie hotellis!

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO NÕUSTUN