My City Hotel Tallinnas

My City Hotel on elegantne ja hubane 4-tärni hotell Tallinna vanalinnas. Tänu hotelli heale asukohale on meie külalistel mugav ligipääs mitmetele vaatamisväärsustele nii vana- kui ka kesklinnas.

 

Hotelli maja ehitati 1950ndatel aastatel Nõukogude okupatsiooni ajal. See oli tsiviilisikutele mitmeid aastaid suletud ning kasutati militaarotstarbeks Nõukogude Mereväe Ohvitseride peakorterina. Punane täht hotelli fassaadil on jäänud seda ajastut meenutama.

 

Hoone on täielikult renoveeritud ning avati 67-toalise hotellina aastal 2001. Väikese hotellina on meil võimalus keskenduda igale külalisele personaalselt  ning panna neid tundma koduselt.

Kunst hotellis

 

My City Hotel’i omanik on Itaalia kunstikollektsionäär, kes on toonud mitmed lemmikteosed oma kollektsioonist siia.

 

Fuajees võib näha tuntud Itaalia naturalisti Antonio Pedretti hiiglaslikke ja värvilisi maale.

 

Erinevate autorite teoseid võite näha kõikides tubades ning avalikesruumides – leiate Michelle Cascella, Mimmo Rotella, Aligi Sassu ja Mario Schifano töid.

painting_sign
Jazz_music

Jazz muusika

 

Visuaalse kunsti kõrval hindame samuti muusikat ning meile kõige erilisemal kohal on jazz. Muusika, mida kuulete hotelli avalikes ruumides, on valinud oma ala professionaalid spetsiaalselt meie hotellile. Kuulda on kõiki jazzi varjundeid. Klassikalisest modernseni, ülemaailmsetest artistides meie oma Eesti muusikuteni.

 

 

Meie jazzi armastus on aga veel sügavam. My City Hotel on ametlik majutuspartner festivalile Jazzkaar, mis on suurim jazzi ja maailmamuusika festival Eestis. Bobby McFerrin, Salvador Sobral, Charles Lloyd, Lizz Wright, Pat Metheny, Cassandra Wilson, Hiromi, Gregory Porter ja Dianne Reeves on vaid mõned nendest sadadest artistidest, keda meil on olnud au vastu võtta.

 

Galerii muusikutest, kes meid külastanud on, asub hommikusöögi saalis.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO NÕUSTUN