My City Hotel in Tallinn | Kaubanduskeskused Tallinnas I My City Hotel Tallinnas
19189
page,page-id-19189,page-child,parent-pageid-19175,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
2000x800Inga_Jaanson_allikas Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond
Tallinn
2000x800Toomas_Volmer1_allikas Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond
2000x800Allan_Alajaan_allikas Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond
2000x800Ave_Rand_allikas Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond
2000x800Ain_Avik_allikas Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond
2000x800Toomas_Volmer3_allikas Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond

Kaubanduskeskused Tallinnas

Tallinnas on mugav ja hea poodelda. Vanalinna ja südalinna piirkonda jäävad väikesed butiigid ning erinevad kunsti- ning käsitööpoed.

 

My City Hotellist 200m kaugusele jääb linna üks populaarsemaid kaubanduskeskusi Viru Keskus, mida kutustakse ka moemekaks ning mis rahuldab pea kõigi poodlemisvajaduse. Seal on esindatud enimtuntud keskmise hinnaklassiga brändid nagu Zara, Mango, Reserved jne. Kohalikest brändidest Monton, Ivo Nikkolo jt ning kõrgemahinnalised kaubamärgid nagu näiteks Calvin Klein, Pepe Jeans, Tommy Hilfiger jne. Lastele on Kaubamajas ka mängunurk, kus saab ronida, liugu lasta, joonistada ja multifilme vaadata.

My City Hotel’ist 150 m kaugusele jääb populaarne vabaajakeskus Solaris, kus on suur kinokompleks, söögikohad nagu Vapiano, Lido, aasia restoran CHI, kauni vaatega ning kurikuulsate kookidega kohvik Komeet ning samuti valik erinevaid poode.

 

Viru Keskuse vahetus läheduses asub Stockmanni kaubamaja, mis koondab samuti erinevad brändid ning omale meelepärast leiab sealt igaüks.

Mõned kilomeetrid kesklinna piiridest väljapoole jäävad Kristiine ning Rocca al Mare Kaubanduskeskus. Rocca al Mare kaubanduskeskuse külastus oleks mõistlik ühendada Rocca al Mare Vabaõhumuuseumi külastusega, kuna nad paiknevad üsna üksteise läheduses. Mõlemad kaubanduskeskused on suured ning leiate laia valiku kingapoode, rõivaid, spordiriideid kui ka kodukaupu ning viimast eriti just Rocca al Mare Kaubanduskeskusest.