Eesti keeles
Tripadvisor   Skype Me™!   ReviewsTripadvisor

Tuba 1

?

?

Tühista/Muuda

Avaleht Uudised & eripakkumised

 • My Cafe on taas avatud! Tere tulemast uuenenud My Cafe'sse!

  My Cafe on taas avatud!

   

   

  2. mail avasime pärast väikest värskenduskuuri täiesti uue sisuga My Café. Meie restoran-kohvik on nüüd avatud iga päev kella 12-st kuni kella 23-ni õhtul.

   

  Kohvikus pakub teenust Mixrestoran OÜ eesotsas peakokk Vladimir Iljin’iga, kes on koostanud suurepärase menüü, et pakkuda maitseelamusi nii nõudlikule hotellikülastajale kui ka kohalikele – kohviku uksed on avatud kõigile.

   

  Meie restorani uus peakokk Vladimir Iljin on restoraniäris kogenud tegija ning pälvinud ka oma suurepäraste kulinaarsete oskuste eest kõrge auhinna MTÜ Gastronomy Society of Estonia poolt korraldatud Hõbelusika võistlusel parima gurmeerestorani kategoorias koos restoraniga Nevskij.

   

  Peakokk Vladimir Iljin: „Olen koostanud menüü, kust leiab toite Itaalia, Prantsuse aga ka Eesti köögist. Samuti on meil eraldi suupistemenüü, et pakkuda kerget einet neile, kes tugevamat õhtusööki ei soovi või naudivad seda mõnes lähedalasuvas vanalinna restoranis. Siin menüüs on palju toite, mida kindlasti proovida. Kui peaks ühe eraldi välja tooma, siis minu lemmikuks on härja antrekoot, mida serveerime köögiviljasotee ja BBQ-kastmega - väga maitsev!“

   

  Lisaks suurepärasele menüüle on hotelli baaris nüüd ka väga hea veinikaart – muu hulgas pakutakse mitmeid eksklusiivveine, mille seast ka nõudlikuma maitsega klient leiab kindlasti sobiva.

   

  Olete teretulnud külastama ja uusi maitseid nautima!

Tagasi nimekirja

Skype Me™!
Vana Posti 11/13, Tallinn
+372 6220 900 / info@mycityhotel.ee
Vaata asukohta kaardilt

eDream