Eesti keeles
Tripadvisor   Skype Me™!   ReviewsTripadvisor

Tuba 1

?

?

Tühista/Muuda

Avaleht Uudised & eripakkumised

 • Jazzkaar toob kevade ka My City Hotel’i!19. - 28. aprill

  Jazzkaar toob kevade ka My City Hotel’i!

  Jazzkaar on Baltimaade suurim rahvusvaheline jazzifestival, mis seekord toimub juba 24-ndat korda ja My City Hotel’il on suur au olla selle suurepärase muusikaürituse ametlikuks majutuspartneriks alates 2012. aastast.

   

  Selle aasta festival toob kaasa hulga põnevaid muusikuid üle kogu maailma – festivali avab 19. aprillil Briti tuntud jazzvokalist Zara McFarlane ja festivali suuremate magnetite hulka kuuluvad karismaatiline Dwele, USA kuulus jazzlaulja Gregory Porter, Jaapani klaverivirtuoos Hiromi ning legendaarne saksofonist-flötist-helilooja Charles Lloyd oma kvartetiga.

  Ja see oli vaid väike osa kontsertitest, mis vallutavad mitte ainult Tallinna vaid kogu Eesti.

   

  My City Hotel on suur jazzmuusika kummardaja: meie majas mängib jazz terve päeva, andes vaid öötundideks vahetuse üle linnulaulule ja loodushäältele. Selle kevade festivali ajaks on aga Jazzkaar eesotsas Anne Ermiga andnud oma personaalse panuse meie muusikavaliku osas – nimelt iga päev kolme tunni jooksul kl 16-19 vallutavad just Jazzkaare valitud artistide muusikapalad hotelli avalikud ruumid. Kõlavad nii selle aasta festivali esinejaid kui ka eelmistel aastal osalenud artistid. See on hea võimalus end enne algavat kontserti õigele muusikalainele viia!

   

  My City Hotel teeb sügava kummarduse ka Eesti jazzartistidele. Sel aastal annab uue albumi välja armastatud lauljatar Hedvig Hanson kelle uus plaat “Esmahetked” tuleb esitlusele merepaviljonis 24. aprillil. Meil on hea meel, et Hedvig Hanson on üks neist paljudest, kes Tallinna-külastuste ajal just meie hotellis ööbib. Ootame põnevusega tema uut plaati ja kontserti Jazzkaarel.

   

  My City Hotel on samuti tihedalt festivaliprogrammi põimitud, eelkõige muidugi Linnaruumiprojekti läbi.

  Tulge kuulama muusikuid meie hotelli akendel:

  esmaspäeval, 22.aprillil

  kolmapäeval, 24.aprillil

  reedel, 26. aprillil ja

  laupäeval, 27. aprillil

  Aknad avanevad kl 13!

   

  Lisaks toimub Jazzkaare Heliseva Pühapäeva raames hoovikontsert meie hotelli hoovis, mis igapäevaselt võõraste silme eest pigem varjul on. Sel pühapäeval (21. aprillil) sõidame autod hoovist välja ja muusikud sisse! Kauni kontserdi annab kl 11 Helin-Mari Arder koos kirjanik-luuletaja Eeva Parkiga. Tulge kuulama!

   

  Jazzkaare programmi leiad siit: http://www.jazzkaar.ee/et/kavad/jazzkaar-2013.html

  Kontserdipiletid on müügil Piletilevis.

   

  Teretulemast kevad, teretulemast Jazzkaar!

   

   

Tagasi nimekirja

Skype Me™!
Vana Posti 11/13, Tallinn
+372 6220 900 / info@mycityhotel.ee
Vaata asukohta kaardilt

eDream