Eesti keeles
Tripadvisor   Skype Me™!   ReviewsTripadvisor

Tuba 1

?

?

Tühista/Muuda

Avaleht Uudised & eripakkumised

 • Tripadvisori külastajad hindavad My City Hotel'iTravelers Choice

  Tripadvisori külastajad hindavad My City Hotel'i

   

  Maailmas tuntud reisijate kommentaaride ja arvustuste portaal Tripadvisor on läbi viinud uuringu, ja teinud kokkuvõtte külastajate arvustuste põhjal, et kokku panna hotellide TOP kogu maailmas.

  2013 aastaks on TripAdvisor hinnanud My City Hotelli kolmanda koha vääriliseks 20 Eesti parima hotelli seas (Top 20 Eesti hotelli seas). Lisaks saavutasime me seitsmenda koha teeninduse eest Top 25 Eesti hotelli hulgas!

  See on tähtis tunnustus meie hotelli jaoks ja samas tõestus, et külaliste tagasisidet tuleb võtta tõsiselt. Just igapäevasest suhtlusest meie külalistega ja nende soovitustega arvestamise tõttu oleme sisse viinud mitmeid uuendusi, mis on kahtlemata meid teinud paremaks kui varem. Me hindame kõrgelt kõiki arvustusi ja eriti konkreetsete parendusettepanekutega tagasisidet. Oleme positiivselt üllatunud, et TripAdvisori kasutajad on andnud meile nii kõrge hinnangu - see on oluline auhind. Kuid tunnustus ei anna meile põhjust "loorberitele puhkama jääda", vaid annab innustust edasiseks arenguks ja täiustumiseks. Soovime omaltpoolt tänada kõiki külastajaid, kes on meid arvustanud ja hinnanud TripAdvisoris ja loodame teid peatselt taas meie hotellis võõrustada.

Tagasi nimekirja

Skype Me™!
Vana Posti 11/13, Tallinn
+372 6220 900 / info@mycityhotel.ee
Vaata asukohta kaardilt

eDream