Eesti keeles
Tripadvisor   Skype Me™!   ReviewsTripadvisor

Tuba 1

?

?

Tühista/Muuda

Avaleht Tallinn Lastega Tallinnas

Lastega Tallinnas

Mida teha lastega Tallinnas?

Tallinnas on ideaalne aega veeta kogu perega. Pisikestel on tore lustida Miia-Milla-Manda muuseumis, mis ei ole tavaline muuseum, vaid seal saab küsida, vaadata, katsuda, kuulata, õppida, uurida ja mängida. Iga päev toimub muuseumis vahvaid tegemisi. Arvestakse sealjuures külastajate arvu ja vanusega. Tule koos perega, siin ei hakka igav kellelgi. Muuseumi ees asuval Kadrioru pargi mänguväljakul saavad lapsed ronida, liugu lasta, kiikuda ning liivast losse ehitada. Kui kõhud tühjaks lähevad saate koos perega pargis roheluse keskel piknikut pidada ning tiigil askeldavaid luiki ja parte imetleda. Lisaks eelnevale asub Kadrioru pargis ka Presidendi loss, lilleaed ning Eesti suurim kunstimuuseum Kumu.


My City Hotellil on Lastega Perele Tallinnas majutuspakkumine.

 

Kuhu minna lastega Tallinnas?

Lastemuuseum

Asub Tallinna vanimas eeslinnas Kalamajas, 15 minuti jalutuskäigu kaugusel My City Hotel'ist Tallinna vanalinnas. Muuseumi kahel korrusel võib näha mänguasju, mille vanus ulatub keskajast tänapäevani. Vanimateks eksponaatideks on väike nahkpall 15. saj. ja moenukk 18. saj. I poolest. Saate tutvuda laste mängumaailmaga läbi aegade: välja on pandud nukud ja nukumööbel, autod, rongid, laevad, mänguloomad, lauamängud, lasteraamatud, postkaardid jm.

Lastemuuseum ei ole ainult vanade mänguasjade kodu. Külla tulnud lapsed saavad mängida mängunurgas, ehitada legodest, vaadata raamatuid ja multifilme ning meisterdada koos juhendajaga.

 

Kalevi Martispanimuuseum

Kõikidele maiasmokkadele on ideeaalseks külastuspaigaks Kalevi Martispanimuuseum. Näitusel on väljas ligi 200 martsipanikujukest, -kaarti ja -torti, mis on valmistatud rohkem kui saja aasta vanuste vormidega. Kohapeal saab jälgida martspanimaalimise kunsti: muuseumitoas on pidevalt ametis kunstnik, kes maalib martsipanifiguure ka külastajate soovide järgi, lisades sinna personaalseid õnnitlusi vms. Kohapeal saab lasta komplekteerida kinkekarpe ka vastavalt oma soovile ja maitsele.

 

Kalev Spa Veekeskus

Kõikidele lastele meeldib vesi olenemata vanusest. Võta ujumisriided kaasa ning tee lastele rõõmu ja külasta Kalev Spa Veekeskust, mis on My City Hotellist jalutuskäigu kaugusel. Lapsed saavad hullata lastebasseinis, lasta alla veetorudest ning samal ajal saad ise ujuda, saunatada või siis lihtsalt kohvikus jäätisekokteili juua. Kõlab ju hästi?


Tallinna Loomaaed

Tule ja tutvu erinevate loomaliikidega, siit leiad nii suuri loomi kui ka kõige pisemaid liigiesindajaid. Suvisel ajal on võimalus lastel ise loomi toita.


Vabaõhumuuseum

Asub Tallinnas mereäärses Rocca al Mares. Seal asub omamoodi küla, kus saab tutvuda Eesti 18.-20. sajandi maa-arhitektuuri ja eluoluga. See ei ole mitte ainult ajalooline väljapanek keskaegsest elust vaid pakub ka võimalust sellest kõigest osa saada - sõita kaarikuga, teha tutvust koduloomadega ja nautida pikniku vabas õhus. Nagu ühes õiges külas ikka, on siin kirik, kõrts, kool, veskid, pritsikuur jpm. Muuseumi 12 talus saab ülevaate sellest, kuidas elasid endistel aegadel erineva jõukusega pered.


Vembu-Tembumaa

Vembu-Tembumaa on lõbustuspark, mis on mõeldud kogu perele! See on koht, kus mõnusad elamused saavad osaks kõigile pisipõnnidele, koolilastele ning ka lapsemeelesetele täiskasvanutele. Pargis on kartautod, ATV-rada, mängude maja, basseinid, veeatraktsioonid, tarzanirada jpm. Tule koos perega ja veeda üks kaunis suvepäev Vembu-Tembumaal!

 

Skypark

See on koht, mis ei jäta ühtegi last ükskõikseks. Garanteeritud on meeleolukas ning elamusrikas ajaveetmine. Skypargis on Euroopas ainulaadne batuudimaastik, suur ja põnev laste turnimislinnak, vahvad peoruumid, mängude saal, traadita internetiühendusega kohvik ja alati lõbusalt aktiivne atmosfäär.


Talvel on avatud uisuväljak Harjumäel, mis on My City Hotellist vaid 50meetri kaugusel. Kohapeal on uisurent ning väljak on valgustatud ka hilistel õhtutundidel.

My City Hotell Tallinnas pakub peredele:

Broneeri Hotel Tallinnas

  • Hubane My City Hotell Tallinna südames
  • My City Hotell Tallinna vanalinna südames
  • Tallinna vanalinnas kino Sõpruse kõrval asuv My City Hotell
  • 4-tärni Hotell Tallinna vanalinnas - My City Hotell
  • Tallinna vanalinnas asuva My City Hotelli vastuvõtt
  • Tallinna südalinnas asuva My City Hotelli trepp
  • Tallinna vanalinnas asuva 4-tärni My City Hotelli fuajee

Skype Me™!
Vana Posti 11/13, Tallinn
+372 6220 900 / info@mycityhotel.ee
Vaata asukohta kaardilt

eDream