My City Hotel in Tallinn | Tallinn | Info Eesti pealinna kohta | My City Hotel Tallinnas
19175
page,page-id-19175,page-parent,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
2000x800Inga_Jaanson_allikas Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond
Tallinn
2000x800Toomas_Volmer1_allikas Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond
2000x800Allan_Alajaan_allikas Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond
2000x800Ave_Rand_allikas Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond
2000x800Ain_Avik_allikas Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond
2000x800Toomas_Volmer3_allikas Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond

Tallinn – Eesti pealinn

Tere tulemast Tallinna, kus ühinevad ideaalselt keskaegne Vanalinn ja kaasaegne linn. Tallinnas on võimalik korraldada või osaleda konverentsidel, veeta puhkust või nautida aega koos oma perega.

Tallinn on rannikulinn, kus on tore veeta linnapuhkust ning samal ajal võtta ette päevaseid reise lähiümbruses paiknevatesse linnadesse või hoopis veeta romantiline õhtu purjekal Tallinna siluetti nautides.

Keskajal Hansaliitu kuulunud Tallinn oli sajandeid oluline kaubalinn. Tallinna vanalinn kuulub UNESCO pärandi nimekirja, kuna on üks Euroopa paremini ja terviklikumalt säilinud keskaegseid linnu. Praegu on Tallinn elust pulbitsev suurlinn, mille klaasist ja terasest kõrghooned annavad tunnistust järjepidevast kasvamisest ja arenemisest rahvusvahelise reisisihina, kuhu tullakse äri eesmärgil, perega puhkama, ostureisile või lihtsalt nädalavahetust veetma. Samas pakub ajalooline Tallinna vanalinn ehedat keskaja hõngu, kus vanaaegsed majad ning nendes asuvad hotellid ja restoranid sobivad ideaalselt neile, kellele meeldib romanitline keskaegne õhustik tänapäeva võtmes.

Eripakkumised ja paketid